Marka Tescil - Hakkımızda - Biz Kimiz

Marka Tescil Bünyemizde çalışan deneyimli ve alanında uzmanlaşmış marka vekillerimiz ile Türk Patent Enstitüsü (TPE) nezdinde marka tescil faaliyetlerinin yürütülmesi, müvekkillerin bu alandaki haklarının garantiye alınması alanlarında gerekli işlemleri yürütmekteyiz.

Amacımız; Taklitlerin önüne geçmeyi, haksız rekabeti engellemeyi Türkiye’de ve dünya da buluşçuluğu ve markalaşmayı hedefleyen firmaların hukuki haklarının korumaktır.

Müşterilerimiz en önemli paydaşlarımızdır

Müşteri memnuniyetini esas alan ve her zaman çözüm odaklı çalışan ekibimiz ile işleminiz her ne olursa olsun tüm aşamalarında en sağlıklı ve doğru bilgiye en kısa zamanda ulaşmanızı sağlayarak, bütün bu süreçleri verimli bir şekilde atlatmanız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Bizi Biz Yapan Vazgeçilmezlerimiz

Önce Müşteri Memnuniyeti; Titiz, hassas, disiplinli, gizlilik ilkeleri çerçevesinde ve öncelikle kendimizin gurur duyacağı, müşteri beklentilerini aşan sonuçlarla müşterilerimizi memnun ederiz.

Yaratıcı ve Yenilikçi Olmak; Yaptığımız her işte yaratıcı, gelişmeleri sürekli yakından takip eden, araştıran, birbirimizi gelişim için hırslandıran, denemekten ve sınırlarını zorlamaktan korkmayan daha iyisi olabileceğini unutmadan çalışırız.

Gelişmede süreklilik; Verdiğimiz tüm hizmetlerde her gün işimizi bir önceki günden daha iyi yapmaya çalışarak yarını mükemmelleştirmeye çalışırız. Performansımızı sayılarla ölçüp gelişimimizi kanıtlar, yeni gelişim fırsatlarını yakalarız.

Dürüstlük ve Gizlilik; Müşterimizin bizimle paylaştığı bilgiler üçüncü şahıslar ve kurumlarla asla paylaşılmaz.

Değer Oluşturmak; Yürüttüğümüz projelerin ölçülebilir bir değer yaratmasına çalışırız.

Kalitemizi Oluşturan İlkelerimiz

Şirket kadromuzda değişik sektörlerde kalite yönetim sistemleri konusunda çalışmalara katılmış, belgelendirme faaliyetlerine katılarak kendi alanında uzmanlaşmış kişiler ile isteklerinize kısa sürede ulaşmayı amaçlamaktayız.

Fikri mülkiyet ve kalite yönetim sistemleri konusunda hizmet vermiş, derin bilgi birikimine sahip kadromuzla, prensiplerimizden taviz vermeksizin kontrollü bir büyüme ile hedeflerinize doğru ve emin adımlarla ilerlemenizi sağlamaktayız.